Vánoční večírek - program

Významným prvkem firemních akcí jsou večerní programy. Zajistíme večerní programy s legendou, které vtáhnou účastníka a nepustí jej, dokud neskončí. Organizujeme krátké vstupy a produkce i programy na od 3 až 8 hodin intenzivního programu. Pracujeme s atmosférou, prostorem. Používáme převleky, moderujeme večer tak, aby se účastník cítil pohodově a užíval si programu naplno. Již mnohokrát jsme námi připraveným večerním programem okořenili výroční setkání, vánoční večírky, setkání s firemními partnery.

  • TITANIC - náš program má s Titanikem společné to, že se budete bavit až do úplného konce. A právě na rozdíl od Titaniku Vaše zábava ke dnu neklesne a vy budete až do konce v napětí, v jaké náladě vplujete do přístavu. Účastníci jsou pozváni do vyšší společnosti – na palubu výletní lodi. Před programem si účastníci losují lodní lístky – svoji příslušnost do I. – III. Třídy. V úvodu obdrží každý z účastníků žetony, třídní rozdíly jsou zahrnuty i do počtu žetonů. Tradičně dáváme k dispozici 3, 5, 7, žetonů. Čím vyšší třída, tím zajímavější výběr v baru, možnost účastnit se bonusových aktivit. Pokud je tendence k postupu v hierarchii skupiny, je možnost si koupit lístek do vyšší třídy, nebo pomocí sňatku následovat partnera do vyšší třídy. Minimálně po 30 min. hry se pár může rozvést a postupovat až do nejvyšší třídy... Program je určen pro účastníky firemních večírků, pracovní kolektivy. Tento program patří mezi nejoblíbenější v naší nabídce a byl již v mnoha reprízách uveden pro různé skupiny účastníků.
  • MAFIÁNI - účastníci jsou pozváni na tradiční setkání obyvatelů města Palerma. Každý si po příchodu losuje příslušnost do společenské třídy. Zároveň s výběrem třídy získává účastník i instrukce, které jej opravňují účastnit se podprahové hry MAFIÁNI. V přesně definovaných časových blocích mafiáni odstraňují významné obyvatele městečka, obyvatelé naopak hledají příslušníky mafie. Moderátor večera rozehrává hru plnou argumentace, přesvědčování, obhajování… Kdo ovládne městečko je jen a jen na účastnících a jejich „položení se“ do hry.
  • CASINO - účastníci jsou pozváni do mobilní herny - prostoru, kde se nekladou žádné překážky hráčským vášním účastníka. Produkce v sobě zahrnuje základní set 4 herních stolů – Black Jack, Poker, Ruletu a Kostky. Jako novinku nabízíme v základní nabídce i Crabs. Krupiéři prezentují pravidla jednotlivých her, motivují účastníky ke hře. Pro podpoření neformální atmosféry doporučujeme propojit celý herní blok s barem i bankou, které sice nejsou v základní nabídce, ale významně se podpisují pod úspěch programu. Program lze libovolně doplňovat o nabídkové aktivity i celé programové bloky, jako jsou taneční produkce, moderátor.
  • VEČERNÍ PROGRAM PRO “GENTLEMANY“ - zvláště v některých odvětvích se setkáváme s ryze nebo převážně mužskými kolektivy. Víme, že tyto skupiny je velmi těžké pobavit. Proto jsme se vcítili do potřeb mužů a jsme připraveni je zaujmout a maximálně oslovit interaktivním programem. K základní produkci hazardních her, je možné libovolně doplňovat další produkce podle představ zadavatele a jeho finančních možností. Naším cílem je nejen překvapit, ale strhnout účastníky ke vkusné, dynamické a vtipně sestavené zábavě.
  • OKTOBERFEST - festival piva jak jej ještě neznáte! Dle přání zadavatele produkčně zpracujeme festival v různých regionálních variantách – Tyrolsko, Irsko, České země… včetně krajových tradicí, krojů, folklóru. Doplníme vařením piva v mobilním pivovaru.
  • STŘEDOVĚKÝ JARMARK - přeneste se s námi do doby, kdy ústní hygiena byla v plenkách, naši předkové byli zahlceni starostmi o holé přežití. Proto Jarmark byl jednou z mála možností, kde se bavili, hodovali a těšili se z blízkosti sousedů a známých. Program v sobě zahrnuje kompletní produkci, včetně výzdoby, převleků průvodců programu. Základním mottem je zábava. Cílem účastníků je investovat své těžce vydělané zlaťáky do zábavy tak, aby jich nejen měli dostatek na vše, co chtějí zažít, ale aby měli dostatek prostředků na závěrečnou dražbu, respektive tombolu.
  • MODEROVANÉ VEČERY s reprodukovanou i živou hudbou.
  • SOUTĚŽE pro jednotlivce a týmy vždy pod taktovkou zkušeného týmu instruktorů.
  • TANEČNÍ podložky, KARAOKE, soutěže v netradičních disciplínách.

 

Večerní program zajišťuje Give me 5